“Я травмувався дуже сильно за три тижні до Олімпіади” – Жан Беленюк про своє “золото” у Токіо (Відео)

Жан Беленюк

Цей день став для України вдалим. Жан Беленюк народний депутат і борець греко-римського стилю завоював “золото” Олімпійських ігор-2020 у Токіо.

30-річний киянин поділився емоціями після тріумфу та не зміг стримати сліз:

“Мені дуже приємно. Я навіть не усвідомлюю до кінця, що я зробив. Це був дійсно довгий і тяжкий шлях. Я почав у 9 років займатися боротьбою, а зараз мені 30. Нарешті це сталося. Хочу сказати дякую всім українцям, усім, хто підтримував мене. Було дуже важко”. (Плаче – Прим.ред.).

"Кінцівка цього шляху була дуже важкою. Я травмувався дуже сильно за три тижні до Олімпіади. Не знав, чи братиму участь в Іграх, чи ні. Але завдяки моєму тренеру, який вірив у мене, я зміг виступити. Дякую йому за це, дякую всім, хто підтримував, хто молився. Дякую своїй мамі. Дякую всім".

"Я зараз на емоціях, не хочу говорити гучних заяв. Наразі мені потрібно перепочити. Займатися політичною діяльністю. Дякую всім, хто мене підтримував, вірив у мене і знав, що мій потенціал допоможе здійснити мою мрію", - зазначив Беленюк.

У фіналі ваги до 87 кг 30-річний депутат українського парламенту переміг Віктора Лорінца (Угорщина) з рахунком 5:1.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі Беленюк переміг алжирця Башира Сід Азара, а перед цим здолав представника Сербії Зураба Датунашвілі. У півфінальній сутичці 30-річний депутат Верховної Ради впорався з хорватом Іваном Гуклеком (вага до 87 кг) - 7:1.