“Барселона” завдяки двом голам обіграла киян

Знесилене через втрати “Динамо” грало на виїзді проти “Барселони” у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший гол було забито дуже швидко: Ліонель Мессі забив із пенальті на п’ятій хвилині. Воротар-дебютант Руслан Нещерет вгадав напрям удару, однак, аргентинець пробив занадто сильно для того, аби голкіпер “Динамо” зміг відбити цей постріл. “Барселона” нікуди не поспішала, каталонці контролювали м’яч протягом усього часу.

“Біло-сині” грали на контратаках і, подекуди, створювали небезпеку біля воріт Тер Штегена, який вперше вийшов після травми. Проте, перший тайм так і завершився з рахунком 1:0.

Друга 45-хвилинка була результативнішою. Команда Луческу почала ще активніше грати на контратаках, однак, оголені зони захисту змусили киян пропустити вдруге. Жерар Піке подвоїв перевагу в середині другого тайму. Однак, за п’ятнадцять хвилин до завершення основного часу. Віктор Циганков вдало зіграв на добиванні та зміг вразити ворота “Барси”.

Більше голів уболівальники не бачили, тому, матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь “Барселони”.

Третій тур групового етапу Ліги чемпіонів у групі А

“Барселона” (Іспанія) – “Динамо” (Україна) – 2:1

Голи: Мессі, 5 (пен.), Піке, 65 – Циганков, 75

У паралельному матчі “Ференцварош” приймав “Ювентус”. Італійці розгромили команду Сергія Реброва з рахунком 4:0. Таким чином, у групі G змін серед розташуванні команд не відбулося.