Молитва в Інстаграмі: священик з Тернопільщини щодня проводить Богослужіння у мережі Інтернет

 

фото із сторінки Фейсбук о. Василя Германюка
фото із сторінки Фейсбук о. Василя Германюка

Таку духовну альтернативу пропонує отець Василь Германюк із селища Скала-Подільська, що на Тернопільщині для тих, хто не має часу чи змоги відвідати Богослужіння у храмі. 

Сорінка в Інстаграмі о. Василя стала дуже популярною і має уже 2 тисячі читачів. Щодня вранці і ввечері священик проповідує Слово Боже і відповідає на численні запитання своїх коритувачів. часто він промовляє ранішні і вечірні молитви, дає духовні настанови і знання.

Повідомлення про розпочату молитву, яке приходить на мобільні телефони його підписників,  змушує відкласти буденні клопоти і присвятити декілька хвилин молитві. Священик зі Скали –Подільської розмовляє з людьми у досить незвичний спосіб – через Instagram, бо розуміє, не у всіх є можливість та час прийти до церкви. А молитися, переконаний душпастир, треба щодня. Тому, коли їде автомобілем у своїх справах, використовує час у дорозі на духовні розмови із читачами своєї соціальної мережі.

Завдяки такій ініціативі, молодий священик  має уже чимало своїх інтернет-парафіян.

28061622_1770629856322724_6624542833295656007_o

– Якщо  молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття  Instagram, щоб глянути хто що там лайкнув і кинув новенького, я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – ранішню молитву у прямій трансляції, яку згодом можна прослухати у записі протягом  24 годин. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувся і забув змовити «Отче наш» і «Богородице Діво», адже одним з найперших ранкових дій має бути подячна молитва, – пояснює священик.

фото із сторінки Фейсбук о. Василя Германюка
фото із сторінки Фейсбук о. Василя Германюка

Ось таку духовну опіку звершує отець Василь для його сучасних друзів і підписників –  Instagram-каналу. Долучайтесь і ви до сторінки священика @hvmnew і моліться разом.