З’явилися нові докази по справі вбивства Шеремета

Шевченківський суд столиці 8 червня перейшов до дослідження 13-го тому письмових доказів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Як повідомляє Суспільне, засідання розпочалося зі скарги представниці потерпілої сторони Оксани Мельник.

“Я подавала клопотання, аби без мене 1-го червня засідання не проводили. Проте його не погодили. В цей час я брала участь в іншому судовому процесі в зоні бойових дій. Там немає зв’язку, тому я навіть не бачила відеотрансляції. Мені потрібен час, аби ознайомитися з матеріалами, які досліджували минулого разу”, — заявила адвокатка.

Своєю чергою головуюча суддя Голуб відповіла, що представниця потерпілої сторони може ознайомитися з матеріалами в подальший вільний час.

Після цього сторони долучилися до дослідження доказів 12-го тому. Зокрема прокурор прочитав уголос всі номери обвинувачених і розповів, як вони досліджували ці номери. А саме отримувати інформацію від телефонних операторів про здійснення дзвінків з номерів.

Крім того, нині суд також перейшов до 13-го тому доказів. Де прокурор знову наводив дані стосовно номерів телефонів. Зокрема Кузьменко та Антоненка, які в період липня 2016-го фіксувалися за кілька кілометрів від будинку Павла Шеремета.

"Коли відбувався злочин, і чоловік у куртці був поруч з авто, Андрій був вдома. Крім того, часто кажуть, що телефон в період здійснення злочину був неактивний. Але про це не йдеться ніде. А стосовно фіксування. Так, він міг дійсно проїздити десь поруч", — адвокат Антоненка Дмитро Круговий.

Також як доказ прокурор навів слова із допису обвинуваченої Кузьменко, який вона поширила після смерті журналіста Шеремета. У ньому жінка порівнює Шеремета з Гонгадзе та Бузиною.

Юлія зазначила, що це були емоції після того, як "дізналася про страшне убивство".

Водночас адвокатка потерпілої сторони назвала цей доказ "пустими словами, які не мають нічого до злочину". Наступне засідання відбудеться об 11 годині 15 червня.