Вбивство Юрія Вербицького: стало відомо про рішення суду

Бориспільський суд засудив на 9 років позбавлення волі Олександра Волкова, обвинуваченого у викраденні та вбивстві Юрія Вербицького, а також викраденні Ігоря Луценка під час Революції гідності у 2014 році.

Як зазначив у Facebook Ігор Луценко прокуратура висувала також звинувачення у вбивстві і створенні організованого злочинного угруповання, але це суд не підтримав. Про це повідомляє Суспільне Новини.

“Це – рішення першої інстанції, і вступить в силу не раніше, ніж відбудеться розгляд у апеляції. Це підсумок трирічного судового процесу, виснажливого і часом дуже неспокійного”.

Він також відзначив, що у цій справі в СІЗО залишаються ще 3 людини, також триває очний суд щодо ще одного підозрюваного та заочний — щодо двох.

"Присудили 9 років позбавлення волі при тому, що застосовується до цього злочину Закон Савченко, тобто, фактично 8 з цих дев'яти скоро буде вважатися відсиженими ", - розповіла Суспільному адвокатка родин Небесної сотні Євгенія Закревська. Вона відзначила, що вирок ще може бути оскарежний.