У світі коронавірусний антирекорд

Станом на 24 жовтня кількість хворих на коронавірус у світі збільшилася на 465 322.

Такі дані наводить Всесвітня організація охорони здоров’я.

За інформацією ВООЗ, цей показник на 20 тисяч більший ніж 23 жовтня та 36 тисяч – ніж два дні тому.

Найбільше хворих наразі у семи країнах, де кількість зафіксованих випадків перевищує мільйон: : США (8,3 млн), Індія (7,8 млн), Бразилія (5,3 млн), Росія (майже 1,5 млн), Аргентина (1 млн ), Іспанія (1 млн), Франція (1 млн).

Усього станом на 24 жовтня у світі на коронавірус захворіли 42 мільйони людей, померли – 1,14 мільйонів. За добу померли 6 572 особи.

  • Через поширення коронавірусу у столиці Бельгії Брюсселі та столичному регіоні, місцева влада вирішила посилити карантинні обмеження.
  • Міністерство охорони здоров'я розглядає чотири сценарії розвитку пандемії коронавірусу в Україні. На останньому, четвертому, пацієнтів будуть лікувати за пріоритетністю.
  • На початку жовтня керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт заявив, що до кінця року в країні щодня виявлятимуть 7-9 тисяч нових хворих на COVID-19.
  • Інфекціоністка Ольга Голубовська пояснила, що коронавірусну інфекцію не можна порівнювати із захворюванням на грип, оскільки вона триває значно довше та має кілька фаз розвитку.