У МОН підписали меморандум про співпрацю у сфері профтехосвіти із двома компаніями

фото зі сторінки фейсбук МОН України

МОН разом із двома компаніями – «Партнер Плюс» та «S&A Group» – оновлюватиме стандарти за професіями сфери послуг, розвиватиме дуальну освіту та напрацює інструменти для онлайн-навчання.

Все це закладено в меморандуми, які підписали партнери сьогодні, 1 грудня 2020 року, в приміщенні Міністерства.

Важливо, що меморандум із кожною організацією передбачає спільні кампанії з популяризації профосвіти та робітничих професій, йдеться на сторінці фейсбук Міністерство освіти і науки України.

«Підвищення престижу профтехосвіти серед українців є стратегічним завданням Міністерства, тож ми розширюємо коло амбасадорів реформи, які допомагатимуть нам у цьому. Сьогодні підписано одночасно два меморандуми. Обидва роботодавці пов’язані зі сферою послуг, розуміють потреби сучасних салонів краси, тому поряд зі зміною іміджу профосвіти ми працюватимемо над оновленням змісту. Передусім вони стосуватимуться профільних професій: перукаря, візажиста, косметика, гримера, манікюрника та педикюрника. Також ми хочемо, щоб майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін та учні могли проходити стажування в студіях краси, до яких мають доступ компанії», – пояснив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.