У Львові чоловік втретє впав з п’ятого поверху і вижив: деталі інциденту

Дивовижний і водночас моторошний випадок стався у Львові: до лікарні швидкої медичної допомоги привезли 56-річного чоловіка після падіння з висоти.

Як інформує “Вісник“, лікарі зауважили: бідоласі пощастило, що вижив, бо “приземлився” не на землю, а на дашок прибудови на першому поверсі. Летів же з п’ятого – міг розбитися на смерть. Та найцікавіше інше. Виявилося, що цей чоловік вже втретє падає з балкона. Щоразу з іншого і щоразу випадково!

У чоловіка досить складні травми. При падінні він отримав переломи обох ніг та руки, має поламаний таз, розірвані сечовий міхур та кишківник, травмовану грудну клітку, зламане ребро, черепно-мозкову травму. Пацієнта лікарі впізнали, бо ж потрапляє до хірургів не вперше. Попередні рази теж мав переломи ніг та тазу – його складали по кістках.

“Важко в таке повірити, але з цим пацієнтом така неприємна пригода сталася втретє”, – розповіла завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої медичної допомоги Наталія Матолінець. – “Причому, був він цілком тверезим й на думці не мав самогубство. Просто такий прикрий випадок. Цього разу послизнувся, коли щось розвішував на балконі. Він вже пережив серйозні травми – і ось потрапив до лікарні знову. Був доставлений у стані тяжкого травматичного шоку. Але, порівняно з іншими пацієнтами, які мають поєднану складну політравму і перебувають у нас у відділенні, цей чоловік досить швидко вийшов з вкрай важкого стану”.

Попереду в нього довгий період реабілітації. Нині він лікується у хірургії. При свідомості й з приводу свого стану не впадає у відчай. Медики переконують: загрози для життя немає. Але не приховують, що цього разу “вичухуватися” йому буде значно важче, ніж раніше.