У Київській області посилили карантинні обмеження

Кличко звернувся до поліції з проханням контролювати хворих на COVID-19. У Київській області уже заборонили концерти та бенкети.

Як повідомляє пресслужба Київської ОДА, відповідне рішення було прийняте на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 на території Київської області на період карантину заборонено проведення концертів, крім тих які проводяться закладами культури у власних приміщеннях та для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності. Крім того, обласною комісією заборонено проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів) та діяльність закладів громадського харчування при організації дозвілля – ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо” , – розповіли у пресслужбі.

У зв’язку з рекордною кількістю нових випадків інфікування COVID-19, мер Києва Віталій Кличко звернувся до поліції з проханням посилити контроль за дотриманням карантинних заходів.

Відповідне звернення Віталій Кличко оприлюднив у Telegram.

“Я хочу звернутися до Національної поліції. Ситуація із захворюваністю у столиці, як і в країні, – складна. Більшість хворих лікуються на самоізоляції. У багатьох пацієнтів, які отримали позитивний результат на вірус, хвороба протікає безсимптомно. І деякі хворі поводяться безвідповідально – відвідують громадські заклади. Поліція, що отримує дані про хворих, зобов’язана відстежувати переміщення пацієнтів, які перебувають на самоізоляції. І контролювати дотримання ними умов самоізоляції. Як того вимагає законодавство”, – зазначив Кличко.

За його словами, 11 вересня у Києві було зареєстровано 404 нових випадки інфікування COVID-19 – найбільше з початку пандемії. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в столиці станом на 11 вересня становить 16 523. Відтак, за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій, Київ увійшов до “помаранчевої” зони епідеміологічної небезпеки.