У Києві продовжили карантин: Кличко розповів про обмеження у столиці до кінця квітня

Сьогодні, 14 квітня, Київська комісія з ТЕБ та НС на засіданні продовжила жорсткий карантин у Києві на два тижні – до 30 квітня 2021 року.

Про це на онлайн-брифінгу повідомив Київський міський голова Віталій Кличко. Як зазначив мер столиці, це необхідно, оскільки медична система не впорається з кількістю хворих, а смертей буде ще більше.

“Оскільки епідемічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про продовження суворих обмежень в нашому місті на два тижні - тобто до 30 квітня”, - заявив він.

Кличко наголосив як житимуть мешканці столиці до 30-го квітня:

“До 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження. Залишаються закритими всі школи та дитячі садочки, увесь громадський транспорт - наземний та метро працюватимуть виключно за перепустками, заклади громадського харчування працюватимуть тільки на виніс і доставку. Не працюють продуктові ярмарки”, - наголосив він.

Крім того, Кличко наголосив, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу, або, кому можливо, надати відпустки.