“Їм гукали вслід:”Двома хохлами менше буде”- у Києві жінку та її трирічного сина цькували за українську мову

Фото ілюстративне

Вчора на дружину і трьохлітнього сина мало не спустили собак за українську мову.

Про це пише Тарас Ткаченко у Фейсбуці.

Тарас порушує мовне питання, оскільки його сім”я стикнулася із агресивним ставденням через спілкування українською мовою:

“Моя дружина Dasha Tkachenko родом з Луганщини. Все життя говорила російською. Коли народився наш Лука – свідомо перейшла на українську. Вчора вони гуляли у парку Національного авіаційного університету. Поруч з ними жінка вигулювала двох бійцівських псів без намордників. Почувши, що дружина звертається до сина українською, вона знайшлася піною, кричала, що ненавидить тих хто понаїхав з западенщини, а сама вона живе в Києві і все життя говорить російською. І погрожувала спустити собак, мовляв, двома хохлами менше буде… Поліція довго не хотіла реєструвати заяву, посилаючись на те, що все ж таки не спустила і в них є набагато важливіші справи. Нарешті заяву таки зареєстрували, завдяки наполегливості моєї дружини. До чого це все? В до того, щоб ми не мали ілюзій. Якщо колись станеться так, що стихійно виникне Київська народна республіка, то милі дамочки з собачками будуть цькувати псами ваших україномовних дітей у центрі. І друге: ніхто не захистить. Побачимо, як діятиме поліція Солом’янського району.”

До слова, від 16 січня 2021 року набувають чинності окремі норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Нововведення можуть торкнутися кожного українця, який користується будь-якими послугами чи купує будь-які товари. Адже від названої дати усі надавачі послуг будуть зобов’язані обслуговувати та надавати інформацію в Україні українською мовою.