Стало відомо рішення суду по справі Шеремета

Андрій Антоненко

Шевченківський районний суд Києва відпустив обвинуваченого у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка під цілодобовий домашній арешт. Він понад 500 днів перебував у СІЗО.

Про це повідомили із зали суду.

Відомо, що за рішенням суду Антоненко має носити електронний браслет. Змінити запобіжний захід просив захист Антоненка. Прокурор не виступив проти цього і сказав, що покладається на розсуд суду.

"Це маленька перемога у битві, але поки що не велика перемога у війні, яка ще попереду. Подяка моїм адвокатам та родині, всім, хто підтримував", – сказав Антоненко.

  • Український журналіст білоруського походження Павло Шеремет загинув у 2016 році внаслідок вибуху авто.
  • 12 грудня 2019 року на брифінгу поліція назвала підозрюваних у його вбивстві. Це лідер гурту Riffmaster, військовий Андрій Антоненко, кардіохірургиня та волонтерка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь.
  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що свідчення колишнього білоруського спецпризначенця Ігоря Макара стосувалися ролі можливих замовників вбивства журналіста Павла Шеремета, але розсекречувати їх може лише генеральна прокурорка Ірина Венедиктова.
  • Засідання у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, яке мало відбутися 16 березня у Шевченківському районному суді Києва, не відбулося через COVID-19, виявлений у начальника варти. Активісти влаштували акцію протесту біля будівлі Лук’янівського слідчого ізолятору у Києві, де утримується Антоненко.
  • Шевченківський районний суд Києва 23 травня продовжив запобіжні заходи до 21 травня обвинуваченим у справі про вбивство журналістка Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь.