Стало відомо, яка погода очікує українців на різдвяні свята у 2022 році

Фото ілюстративне

Температура у цілих -30 очікує українців на Новий рік і Різдво: лютий і нестримний холод дошкулятиме мешканцям України на важливі новорічні свята 2022 року. Покидатиме ж крижана зима Україну довго і неохоче.

Як інформує “Obozrevatel“, кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич розповів, що загалом зима 2021-2022 в Україні буде досить м’якою, коли температури будуть вищими за норму.

За його словами, таку аномально теплу зиму переживе і більшість європейського континенту, але сильні морози також будуть. Мартазінова не відкинула, що лютий буде затяжним, але попередила, що розраховувати на стійкий сніговий покрив не варто, оскільки цього сезону очікуються постійні коливання температур, а сніг, що випаде на землю, буде досить швидко танути.

Зі свого боку директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда  спрогнозував, що морози, які прийдуть на новорічні свята, можуть бути навіть сильнішими, ніж прогнозують інші фахівці. На його думку, в Україні в цей період може бути навіть до -30.

"Але таке екстремальне похолодання буде коротким, а зимова погода – загалом нестійкою", – зазначив фахівець. Він же порівняв зимову погоду в Україні із тією, яка бувала 30-40 років тому, і наголосив, що тепер морози стали короткочасними.