Справа Шеремета: маршрут руху підозрюваних не змінений (Відео)

Фото з вільних джерел

Фігурант справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко (Riffmaster) заявляє, що слідство чинило на нього моральний тиск, провину він не визнає і вважає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має визнати безпідставність звинувачень.

В Національній поліції стверджують, що не підганяли докази під нову підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета: маршрут руху підозрюваних у справі не змінений. Про це заявили у прес-службі Нацполіції.

«Нещодавно деякі ЗМІ поширили інформацію про нібито зміну маршруту закладників вибухівки під авто, на якому підірвали журналіста Павла Шеремета. Слідство спростовує оприлюднені дані”, – йдеться у заяві. Натомість наголошується, що для проведення експертних досліджень слідство використовувало кілька відеофайлів, вилучених за маршрутом руху підозрюваних Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко, у тому числі відео з фасаду приміщень Київського університету імені Бориса Грінченка, розташованого по вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2.

Крім того, 2 січня 2020 року слідчі намагалися провести слідчий експеримент після 21:30 і за відсутності особистого адвоката Антоненка, для чого привезли його й державного адвоката на місце загибелі Шеремета. Тоді підозрюваний відмовився від участі у слідчих діях. Були й інші спроби тиску.

Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні. Підозри вручили Антоненку, якого слідство вважає організатором вбивства, Кузьменко, яка, на думку слідства, закладала вибухівку під авто журналіста, і Дугарь, яка напередодні вбивства нібито фотографувала камери спостереження на місці злочину.

Суд обрав Антоненку та Кузьменко запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, Дугарь – запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Зазначимо, ЗМІ повідомляли, що слідчі національної поліції, які розслідують вбивство Павла Шеремета, змінили маршрут чоловіка та жінки, які підкладали вибухівку під авто журналіста Павла Шермета, щоб версія поліції виглядала переконливою.

l