“Спонсорувати “свиней” не збираюся”: у Кривому Розі виник скандал між батьками випускників

Фото ілюстративне

У Кривому Розі між батьками виник скандал з приводу збирання коштів з батьків на подарунок вчительці та образу тих, хто не має можливості здати гроші. Але перепалки між батьками Просто так не завершилися, агресивні батьки шукають того, хто “злив” переписку у мережу.

В батьківській групі попросили здати людей на день народження вчительки. Як виявилося раніше, гроші здала лише половина учнів. Але на одну з мам,  з числа тих, котра не здала кошти, надійшла величезна кількість принижень і образливих слів. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Олексій Тамурзін. Також чоловік опублікував скріншоти батьківського листування з образами та погрозами.

Хто саме з батьків оприлюднив переписку, невідомо. Як розповіли ТСН.ua у пресслужбі поліції Кривого Рогу, із заявою до правоохоронців з приводу булінга серед дорослих у школі №1, ніхто не звертався.

"Особисто я не хочу, щоб моя дитина сиділа за одним столом з "малозабезпеченими". Якось їх занадто багато. Я за відпочинок і будь-який "кипіш" дітей нормальної половини класу. А годувати "свиней" і їх спонсорувати не збираюся ", — написала користувач "ЕленКа".
Хтось із батьків в чаті зробив скрин цієї переписки і виклав в інтернет.

Повідомлення миттю розійшлося по криворізьких групах, і мама 11-класника Криворізької ЗШ №1 "ЕленКа" стала відомою.
Громадськість розбурхало повідомлення у батьківському чаті мами 11-класника Криворізької загальноосвітньої школи №1. Жінка висловила своє ставлення до тих, хто не здав 250 гривень на 8 березня на подарунок вчительці.

Замість того щоб заспокоїтися, і, можливо, вибачитися перед усіма "малозабезпеченими", жінка заходилася вишукувати того, хто оприлюднив переписку і покривати цього "невідомого" прокльонами та засипати образливими словами. До неї долучилися інші мами.

"Випускний у її дитини буде незабутнім", "Тва**ка, чим тобі не вгодив класний керівник?", "Переведи своє гнид**ня до іншої школи!" - висловили своє обурення батьки в чаті. І знову ж, ці висловлювання стали доступними для громадськості. У міському департаменті освіти про ситуацію, що склалася у КШ №1 дізналися з Мережі. Його очільниця обіцяла розібратися. Вже незабаром на сторінці школи у фейсбук з'явилося звернення до батьків від вчителів школи №1.

"У зв’язку з розміщенням у соціальних мережах інформації (скриншотів переписки батьків учнів), хочемо офіційно заявити, що ніяких зборів коштів у закладі не проводиться, згідно з наказом. Прикро, що дехто з батьків може дозволити собі розділяти дітей на "малозабезпечених" і "забезпечених". Боляче, що декілька людей можуть звести нанівець роботу педагогічного колективу такими висловлюваннями у групах, роблячи "скриншоти" і принижуючи гідність інших дітей. Ми виховуємо наших дітей, враховуючи поняття гендерної рівності. Давайте пам’ятати, що чужих дітей не буває!", - написали у відкритому зверненні вчителі школи.