“Схаменіться вже нарешті”: чиновниця обурилася через масові весілля в “червоній зоні” Чернівців (Відео)

Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак емоційно відреагувала на те, як буковинці у Герцаївському районі проводять велелюдні вечірки попри “червону” зону карантину.

Про це посадовиця розповіла у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook.

Вона зауважила, що ситуація із коронавірусом в Чернівецькій області наразі “дійсно складна”.”Цього тижня ситуація була найбільш складною за весь час, за весь рік боротьби. Розгорнуто найбільшу кількість ліжок за весь рік. Якщо ми говоримо, що 60% зайнято ліжок, то це фактично 1310 людей знаходяться у лікарнях. Більшість реанімацій, по суті, уже є зайнятими”, – сказала Гусак.Чиновниця додала, що не “розуміє тих людей, які вперто не хочуть жити”.

"Цей буковинський вроджений оптимізм: "Який ковід, коли всі лікарні закриті?", "Це точно мене не буде стосуватися"... І коли в ЗМІ показують в онлайні, як проходять весілля в Герцаївському районі... Можливо, ви мало довіряєте нам, чиновникам. Але насправді зараз є дуже багато дописів самих лікарів, які показують, що насправді робиться у лікарнях. Усіх, хто не вірить у будь-яку статистику, запрошую пройтися зі мною по реанімаціях...", – сказала заступниця голови ОДА.

Водночас Наталія Гусак пригадала історію, як у період пандемії на Буковині відгуляли велелюдне весілля, після якого у родині, яка святкувала, були поминки. Раніше повідомлялося, що учора в одному з ресторанів Чернівецької області відбулось велелюдне святкування весілля. Один з гостей транслював розваги наживо на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, з 1 березня у Чернівецькій області діє обмеження "червоної" зони карантину. Заборонена, зокрема, робота ресторанів, закладів харчування, непродовольчих ринків тощо.