Прощай, “Укртелеком”! Чому абонентам цієї компанії так важко відмовитися від її послуг? (Відео)

фото: Суспільне Волинь

І дійсно важко, якщо послухати розповіді чотирьох, уже колишніх абонентів “Укртелекому” із Луцька. Лучани не можуть розірвати договори з компанією. У ситуацію втрутилася поліція.

До Волинської філії ПАТ “Укртелекому” прийшли абоненти із заявами на розірвання договорів. Однак у філії людей не приймають. Тому люди й викликали на місце події поліцію.

Лучанка Валентина Миронченко розповіла Суспільному, упродовж тижня телефонує і приходить у відділення “Укртелекому” у Луцьку. Жінка хоче відмовитися від послуг зв’язку, бо, каже, зросла вартість від 90 до 244 гривень на місяць. Пенсіонерці 73 роки, з її слів, заяву на відмову від послуги у неї не приймають. На номери, що вказані для звернень абонентів під час карантину, додзвонитися не може.

Під філією «Укртелекому» в Луцьку зібралися 4 абоненти. Усі вони кажуть: мають претензії до роботи підприємства з абонентами.

Під час розмови до кореспондентів Суспільного вийшла охоронниця філії. Жінка намагалася силою припинити зйомку та спілкування з абонентами.

На місце події люди викликали поліцію. Пресофіцер патрульної поліції в області Богдан Павлович розповів: у громадян відібрали пояснення і скерували їх до Луцького відділку поліції.

Через кілька хвилин до абонентів вийшла жінка, яка прийняла заяви на відмову від послуг. Працівниця Укртелекому журналістам не представилася.

Луцький адвокат Олег Огородник розповів, що у ситуації, коли не хочуть приймати заяви про припинення надання послуг, як у випадку з «Укртелекомом», абонентам потрібно надсилати заяви рекомендованим листом з повідомленням.

Зі слів заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області Геннадія Кожевнікова, від початку року надійшли дві скарги на роботу «Укртелекому». Держпродспоживслужба може зобов’язати філію розірвати договори з абонентами відповідним приписом.

Подробиці – у репортажі журналістів Телеканал “Нова Волинь”: