“Перша перемога”: Укрзалізниця відновила зупинки потягів у Тернополі (Відео)

У Тернополі на залізничному вокзалі потяги зупиняються лише для того, щоб висадити пасажирів. Квитки на потяги з Тернополя не продають. 5 серпня пасажири повернули у каси майже півтори сотні квитків. Повідомила касирка залізниці Наталії Барилко.

На 3 колію прибув потяг Новоолексіївка-Львів. З нього вийшли 10 пасажирів. Одна із них Тетяна Мяснікова. Жінка розповіла, що приїхала з Мелітополя.

“Ми квитки завчасно купували. З Мелітополя їхали без проблем. Квитки купили вчасно. В поїзді повідомили зупинка буде в Тернополі. Добре, що поїзд зупинився”.

Поліцейські перевіряють чи не сідають в потяги пасажири на залізничному вокзалі, а також перевіряють магазини, ресторани, кафе і інформують про вимоги карантину, роблять зауваження. Про це розповів речник Нацполіції Андрій Василик. Чи штрафують і скільки є штрафів – не повідомили.

Нагадаємо , 3 серпня, попри заборону, у Тернополі на залізничному вокзалі вранці зупинилися 5 потягів, до яких впускали і випускали пасажирів.

Заборона була пов’язана із тим, що місто – в “червоній” зоні карантину.

Кореспонденти Суспільного надіслали інформаційний запит до керівництва “Укрзалізниці”, щоб дізнатися, чому заборони на Тернопільському вокзалі не дотримувались. Відповіді ще не отримали.