Найвідоміший лікар Євген Комаровський пережив клінічну смерть

Євген Комаровський

Найвідоміший в країні лікар Євген Комаровський кілька разів знаходився на межі життя та смерті. А був у його житті такий випадок, що  педіатр навіть помер на роботі у прямому сенсі.

Про це Євген Комаровський розповів журналістам “Зіркового шляху”, пише 0352. 
“Я такий шлях пройшов, що не дай вам Бог всім. Я кілька разів був на межі життя і смерті, переніс клінічну смерть. Ми з дружиною, напевно, 15 років життя не могли взяти відпустку разом. Тому що я їхав один місяць з дітьми відпочивав, вона – другий”, – розповів Комаровський.

І про клінічну смерть - це не метафора. Виявляється, Євген Олегович колись помер на роботі.
"Мене вбило електричної лампою кварцовою у відділенні реанімації. Її замкнуло. Її треба було посунути, а я її взяв. І, коли я падав, убитий, вона на мене впала, і висмикнулася із розетки. Ну і плюс гуркіт. І це відділення реанімації. Тобто тут же набігла купа реаніматологів, відкачали мене, я прийшов до тями. А ввечері прийшов додому, дружина говорить: "Тебе струмом вбило?". Я питаю: "Ти звідки знаєш?". А виявляється у неї були заняття з судової медицини. А там є ознаки смерті від ураження струмом. Там такі знаки: блискавки на шиї, на руках у вигляді судин. А я прийшов - у мене були якісь незрозумілі блискавки на шиї і палець обвуглений", - пригадав зірковий лікар.