На Закарпатті чоловік познущався до трагедії із співмешканки та двох її малолітніх дітей

Страшна трагедія сталася у Західній Україні: двоє маленьких дітей стали жертвами жорстокості дорослого чоловіка, який не пожалів не лише їх, але і їхню вагітну маму.

Як інформує “Molbuk“, випадок стався на Закарпатті в Тячівському районі у різдвяну ніч. Чоловік вбив двох дітей і спробував розправитись із їхньою мамою, але жінка вижила. 

Відомо, що чоловіку 30 років, він із селища Буштино: саме під час відпочинку в одному із комплексів із своєю співмешканкою і її двома дітьми почав сварку.

Зрештою він накинувся із кулаками на неї і малюків. Діти від отриманих травм померли, жінка в реанімації. Тепер за її життя борються лікарі.

Місцеві мешканці кажуть, що чоловік мав психічні відхилення, до того ж мав наркотичну залежність. Жінка начебто лише нещодавно приїхала до нього із іншої області. Розповідають, що вона була вагітною їхньою спільною дитину.

Згодом у соцмережах з’явилася інформація, що на Закарпатті під час святкування Різдва у готельно-ресторанному комплексі “Оксана” чоловік до смерті побив стільцем 9-річну дівчинку і хлопчика, 2 роки.

"Сталося це 6 січня м. Тячів приблизно 23:00 . Це створіння побило двох діток і жінку. Жінка в лікарні , а дітки померли", - оприлюднив у Facebook користувач Жека Кірпічніков.

Рідні готують до похорону дітей. Їхня мати про смерть поки не знає.