“На війні немає часу та місця для фальші” – ротний Дмитро


Плечистий, статний, з яскраво-білозубою усмішкою та міцним рукостисканням.

Про це повідомляє пресштаб ООС.

Від цієї молодої людини просто віє яскравим сильним добром, і з першого погляду навіть не віриться що він командує підрозділом на одній з найскладніших ділянок Світлодарської дуги. В підпорядкуванні минулорічного випускника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного старшого лейтенанта Дмитра Яремків люди всіх вікових категорій, кожен з них має свій бойовий та професійний досвід. Та… командир зумів збудувати стосунки в колективі таким чином, що кожен з цих особистостей гармонійно склались в міцний кулак нашої оборони.
Коли поставало питання про вибір професії то Дмитро довго не вагався, адже він завжди брав приклад з свого батька – офіцера Збройних Сил України. І тому військовий вуз став гідним початком його службової кар’єри.
Вчитись було цікаво, – пригадує Дмитро. – В академії на дуже високому рівні поставлено питання навчання у молодих командирів саме бойової майстерності.
Багато чого з цих знань молодому офіцеру доводилось застосовувати з перших днів служби, адже в районі його відповідальності чимала ділянка фронту. Чи було важко старшому лейтенанту фактично починати свою службу на війні? Питання риторичне. Але для самого Дмитра воно давно осмислене.
Війна дала мені можливість бути таким сумлінним офіцером як мій батько, – каже Дмитро. – Тут немає часу та місця для фальші, як в стосунках, так і в службі.
Та всі підлеглі старшого лейтенанта впевнені в тому, що рішення командира правильні, адже це перевірено в реальними російськими обстрілами та загартовано таким же самим реальним бойовим досвідом.