“Ми таки хайпово проходимо час”: львівський лікар висвітлив парадокси пандемії в Україні

Львівський лікар Тарас Жиравецький висловив своє здивування з приводу ситуації із захворюваністю на коронавірус та шаленим ажіотажем на гірськолижних курортах України.

Читаємо також: На Прикарпаття привезли мобільний Covid-шпиталь

Після свят і зимового відпочинку ситуація із пандемією на COVID-19 ускладнюється. В усіх регіонах, особливо у Західній Україні, спостерігається значне зростання захворюваності на коронавірус.

Читаємо також: Ситуація з коронавірусом в Україні напружена: в антилідерах Івано-Франківщина

Особливо критичною є ситуація із заповнюваністю лікарняних ліжок на Прикарпатті, де хворих на коронавірус розміщують у коридорах та кабінетах лікарів. Проте на гірськолижних курортах – ажіотаж. “Буковель та Івано-Франківськ сьогодні… відпочинок та госпіталь два фото з мережі Хей-хай хвилю тримай, Хей-хай пливи – не питай, Хей-хай пливи – не питай, Хей-хай, хвилю тримай. Ми таки хайпово проходимо пандемію. Буковельська вакцина в дії… А всі казали, що 2020 був складним, а ніфіга 2021 таки оригінальніший!” – написав лікар.

В соцмережах користувачі розділилися на два табори: одні підтримують лікаря, інші – запевняють, що боятися вже досить і настав час повертатися до звичайного життя. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzhtaras%2Fposts%2F5706256719400573&width=500&show_text=true&height=709&appId" width="500" height="709" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>