Молода дружина Віктора Павліка відреагувала на смерть його сина

Молода дружина Віктора Павліка Катерина Реп’яхова прокоментувала смерть його 21-річного сина.

Вона опублікувала “історію” в своєму Instagram з текстом на чорному тлі, в якій написала, що не може підібрати слів.

Дружина співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп’яхова відреагувала на трагедію, яка сталася з його сином.

Як відомо, після дворічної боротьби з саркомою хребців У Віктора Павліка помер син У Віктора Павліка помер синпішов з життя 21-річний син музиканта Павло Павлік. Катерина у сторіс свого Instagram розмістила чорний знімок з написом: “Я не знаю які підібрати слова. Боляче”.

Сам Віктор Павлік трагедію у родині поки ніяк не коментував.

Нагадаємо, що на 22-му році пішов з життя молодший син Віктора Павліка, 21-річний Павло. 2018-го року у хлопця У молодшого сина Віктора Павліка діагностували страшну хворобу У молодшого сина Віктора Павліка діагностували страшну хворобудіагностували саркому хребців.

За словами батька хлопця, все почалося з проблем з ногами. Хвороба “Почали німіти ноги і за тиждень його скосило”. Павлік розповів, як дізнався про хворобу сина “Почали німіти ноги і за тиждень його скосило”. Павлік розповів, як дізнався про хворобу сина з’явилася зненацька.

У середині червня Павло розповідав, що переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила. Врешті хлопець вирішив “Лікування не має сенсу”: Син Віктора Павліка припиняє боротися з раком “Лікування не має сенсу”: Син Віктора Павліка припиняє боротися з раком припинити лікування, оскільки воно не давало результату.

Останні дні свого життя хлопець провів у хоспісі. Як розповідала його мама, ексдружина Павліка Лариса Созаєва, вона багато говорила з Павлом про смерть. І хоча хлопець припиняв лікування, він не здавався і боровся з хворобою до останнього.