Хірург з Київщини після коронавірусу дістав інсульт: чому прикутому до ліжка медику нічого не виплатили (Відео)

Як повідомляють “Вікна-Новини”, хірург з Київщини лікував хворих на Сovid-19. Заразився на роботі коронавірусом, дістав інвалідність, а компенсації так і не отримав.

Тепер — колись жвавий хірург Євген Бакуновський — прикутий до ліжка, не розмовляє і не впізнає рідних. Влада обіцяла в таких випадках компенсацію — 800 тисяч гривень. Але родина не одержала ні копійки.

Зазначимо, як вказано у пояснювальній записці Міністерства соціальної політики до проєкту постанови «Про внесення змін до Порядку використання фінансової допомоги Фондом соціального страхування України для проведення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», на 2021 рік для проведення зазначених страхових виплат у загальному фонді державного бюджету для Міністерства соціальної політики за бюджетною програмою 2501240 «Фінансова допомога Фонду соціального страхування України, для страхових виплат медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров’я та членам їх сімей внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2,та її наслідками» передбачено кошти в сумі 251млн 970 тис. гривень. Як повідомлялося, від початку пандемії до Фонду соціального страхування надійшло понад 37,8 тисячі повідомлень про захворювання медиків на коронавірусну хворобу.

Обурлива історія медика з Київщини більше у сюжеті "Вікна-Новини":