Карма таки працює: у Росії знайшли авторку брехні про “розпʼятого хлопчика у Слов’янську” (Відео)

Журналісти незалежного російського телеканалу «Дождь» знайшли авторку брехні про “розп’ятого хлопчика”. Пам’ятаєте цей фейк? Так от. Авторка тієї маячні зараз зі своїм чоловіком (до речі ексберкутівцем та поплічником окупантів) живе в Росії. Вона бідкається, що їх у Росії не сприймають за людей, а також кажуть “валіть назад у свою Україну”. Про це йдеться у випуску Fake News.

Жінка і надалі продовжує стверджувати, що ця історія — правдива. Водночас цікаво, як посіяна пропаганда вдарила по самій жінці.

Крім упевненості у своїх словах, Пишняк поскаржилася, що в Росії (вона живе в селищі під Смоленськом) люди погано ставляться до неї, коли дізнаються, що вона біженка з України.

«Нас не сприймають навіть за людей… якщо діти десь посварилися, вони одразу кажуть: "Вали у свою Україну, вас тут ніхто не чекав". Хохлом і бандерівцем називали, бійка була у школі через це у старшого сина», — розповіла вона.

Також жінка каже, що після переїзду в РФ не спілкується ні з ким із родичів, які залишилися в Україні, тому навіть про смерть матері дізналась із соцмереж.

«Мати хворіла, мені ніколи було, у мене робота, сім’я, занадто далеко одне від одного ми», — зазначила авторка чи не найголовнішого фейку війни на Донбасі.