“Діти зображали могили радянських солдатів, а батькам вручали похоронки”: ООН визнала мілітаризацію освіти в Криму (Фото, Відео)

Пропаганду служби в російській армії серед дітей правозахисні організації називають одним із найбільших злочинів окупанта на загарбаній території. Наприкінці минулого року мілітаризацію освіти в Криму визнала Генасамблея ООН. Про це повідомляє 5 канал.

Правозахисники навіть звернулися до ООН через порушення прав дітей. Адже малеча стає жертвою цинічної пропаганди. І з дитинства в них виховують культ Путіна і пропагують культ насильства і війни.

Виходить так, що Міноборони Федерації брутально втручається в кримську освіту, вкладаючи в такий спосіб зброю не лише в руки дітей, а й у їхні голови і душі. Інше питання – куди дивляться батьки, діти яких ходять вулицями з портретами Путіна або зображують могили радянських солдатів?

Росія продовжує засуджувати сусідів, які відкидають "радянщину". Вона взагалі вважає зрадою відмову від концепції "Великої Вітчизняної" на користь Другої світової війни.