Через війну харків’янин закинув стрибки із парашутом: «Свій першій бій» він прийняв ще в 2014″

Спорт, туризм, стрибки із парашутом, малювання – багато захоплень харків’янину Михайлові Партолі довелось залишити у минулому. Коли ворог прийшов в Україну, чоловік пішов обороняти рідну державу.

Тепер, за його словами, захоплення в нього одне – вивчати тактико-технічні характеристики зброї, якою він дає відсіч російським окупантам.

– Коли на нашу територію зайшли російські війська, я пішов до військкомату з вимогою призвати мене, – розповідає Михайло. – Потім – навчальний підрозділ і розподіл у цю бригаду. Мені пощастило – тут я зустрів людей із великої літери, справжніх патріотів. «Свій першій бій» він прийняв ще в 2014 році. Тоді підрозділ Михайла кілька разів на день обстрілювали російські «Гради», міномети та важка артилерія. І саме цим «братерським палким вогнем» і загартувалась у нашого Героя воля до перемоги. – Це було на трасі між Бахмутом і Логвиновим, – пригадує захисник України. – Перші відчуття…

Напевно, це було повне неприйняття того, що за якихось 200 кілометрів від мого рідного Харкова йде війна. Справжня війна. Із того бою ми вийшли без втрат. І вже коли наступного дня росіяни знову вдарили по нас, ми вже діяли більш злагоджено і без страху.

Читайте також:  Пострілами із підствольного гранатомета ворог провокував поблизу Водяного

Ці обстріли лише зробили міцнішим і більш дружним колектив, у якому служив Михайло. Тоді вони для себе постановили: «Ані кроку назад!» І от за цим принципом Михайло Партола воює весь цей час. Ця розмова була записана неподалік Попасної. Саме там, де ворог у будь-який момент може перейти в наступ. Проте якими б підступними не були дії агресора, наші воїни готові дати гідну відсіч.