Пампушки, які будуть особливими на Щедрий вечір (за рецептом Дарії Цвек)

Кожна господиня має свої пампушки і свої ідеальні рецепти цього смаколика. Ці робить моя мамуся за рецептом Дарії Цвек – улюбленим і перевіреним роками, пише Вікторія Ісаєнко.

🍩борошно – 800 г,🍩дріжджі – 100 г,🍩масло – 150 г,🍩молоко – 2 скл.,🍩яйце – 1 шт.,🍩жовтки – 5 шт.,🍩цукор – 100 г,🍩сіль – 1/2 ч.л.,🍩лимон (сік, цедра) – 1 шт.

Дріжджі розвести в теплому молоці з 1 ст.л. цукру і поставити, щоб забродили. Жовтки і яйце збити на водяній бані до збільшення і побіління маси. Зняти, додати за бажанням ванілін, сік і цедру лимона, позведені дріжджі, всипати просіяне борошно, сіль і замісити тісто. Місити, поки не почне відставати від рук. Тоді влити розтоплене масло і вимісити до появи пухирців.

Викласти на присипану борошном поверхню і сформувати валик, порізати його на однакові частини, розкачати кожну кільцем, викласти начинку (у нас черешня), зліпити і сформувати пампушки. Накрити рушником, дати підійти. Посмажити у достатній кількості попередньо розігрітої олії до зарум‘янення з двох боків. Смачного!