“Зміни у роботі шкіл та ринків” – Степанов про зміни карантинних обмежень

Максим Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що провів селекторну нараду з мерами міст, під час якої вони домовилися про зміни карантинних обмежень.

Про це він розповів на щоденному брифінгу. За словами Степанова, міські голови українських міст погодилися, що нині не варто проводити масові заходи, але натомість запропонували зміни у роботі освітніх закладів.

“Моя пропозиція була — прибрати будь-які політичні речі, бо мова йде про здоров’я і життя громадян. Для нас важливо, щоб усі ці заходи, які ми пропонуємо, виконувалися. Окрім того, контроль за дотриманням цих заходів, згідно з законодавством, покладений на місцеву владу”, – сказав Степанов.

За його словами, під час наради вони домовилися по багатьох позиціях.

“Я готовий ініціювати ці зміни в постанову уряду. Своєю чергою мери міст підтримали, що ми повинні не проводити зараз будь-які масові заходи, що треба контроль у транспорті, ринках і решті закладів. Своєю чергою вони запропонували інший режим роботи шкіл або дитсадків. Ми готові все це підтримувати”, – сказав він.

Міністр охорони здоров’я не уточнив, коли саме планує ініціювати зміни в постанову Кабміну стосовно краантину та конкретно чого вони стосуватимуться.

🔈Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 14 вересня: ▪️ За минулу добу:🔺захворіло 2 462…

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Montag, 14. September 2020