Зеленський звернувся до українців після засідання РНБО (Відео)

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський сьогодні 24 січня звернувся до українців після засідання Ради національної безпеки та оборони. Він запевнив, що ситуація перебуває під контролем.

Про це пише 24 канал.

Зеленський зазначив, що підсумком засідання стали не гучні рішення до медіапростору, а важливі висновки для суспільства. Вони звучать просто: все під контролем, причин для паніки немає,– зазначив президент.

Зокрема, очільник держави зазначив, що важливо зберігати спокій та не кричати "все пропало". Зеленський додав, що першим питанням засідання була ситуація на Сході. За словами президента, знають про все, готові теж до всього, але вірять в краще.

Другим питанням була енергетика. Зеленський запевнив, що опалювальний сезон Україна пройде спокійно. Газу, запасів вугілля достатньо. На електростанціях та в портах вони перевищили вже 1 мільйон тонн.

Також президент не оминув увагою протидію пандемію коронавірусу. Річ у тім, що останнім часом епідемічна ситуація в Україні погіршилась. Він закликав громадян бути відповідальними та вакцинуватись.