Зеленський визначився щодо голови НБУ, у столичного готелю “Дніпро” новий власник – підсумки 15 липня

Новим власником столичного готелю “Дніпро” стала фірма “Смартленд”, що зареєстрована у Броварах (Відео).

Продати 12-поверховий готель у самому центрі Києва, поруч з головною площею країни вирішили, бо той уже багато років був збитковим. На аукціон зареєструвалося 29 учасників. І вже під час першого раунду ставки інвесторів зі стартової суми 80 мільйонів – різко зросли. Готель продали більше ніж за мільярд. Тепер в інвестора є місяць, щоб перерахувати гроші. Інакше – оберуть іншого переможця. До нового власника Фонд держмайна навіть сформував вимоги: господар мусить зберегти готель і його колектив, а також виплачувати зарплату протягом півроку. І обов’язкова умова – залишити у назві готелю слово “Дніпро”.

В Україні з двадцяти чотирьох областей — шість не відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я для послаблення карантинних обмежень. З оновленого списку були виключені Рівненська та Тернопільська області, утім додалася Харківська.

За даними МОЗ, станом на 15 липня, не відповідають вимогам такі регіони:

  • Волинська область (відсоток виявлення);
  • Донецька область (охоплення тестування);
  • Закарпатська область (завантаженість ліжок у лікарнях і відсоток виявлення);
  • Харківська область (відсоток виявлення);
  • Чернігівська область (охоплення тестування).

Останній раз МОЗ публікувало списки готовності регіонів до ослаблення карантину 12 липня. Тоді критеріям не відповідали сім областей.

  • Станом на ранок 15 липня в Україні зареєстрували 55 607 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 836 – за останню добу.
  • Станом на 15 липня коронавірус в усьому світі змогли подолати 70 994 пацієнти, лабораторно підтверджено 112 298 нових випадків інфекції, від хвороби померло 3 187 людей.
  • Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 липня. З 10 червня в Україні розпочався черговий етап послаблення, до якого виявилися не готовими Київ та ще 10 областей.
  • Міністерство охорони здоров’я почало розгортання або підготовку до розгортання лікарень другої та третьої хвилі у Закарпатській, Волинській та Рівненській областях.

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради постанову про призначення головою Національного банку України (НБУ) голови «Укргазбанку» Кирила Шевченка.

Відповідний проект постанови оприлюднений на сайті парламенту. Народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що вже завтра о 09:00 комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики розгляне дану постанову. Відомо, що Кирило Шевченко – багаторічний керівник «Укргазбанку». Його кандидатура обговорювалася в Офісі президента після того, як колишній керівник Нацбанку Яків Смолій подав у відставку.