Зеленський у подробицях розповів як говорив з Байденом щодо членства України в НАТО (Відео)

Фото з вільних джерел

Україна має бути членом НАТО, вважає президент Сполучених Штатів Джо Байден. Однак рішення про її вступ має прийматися всіма членами Альянсу.

Про таку позицію американського лідера розповів президент України Володимир Зеленський у своєму інтерв’ю телеканалу CNN, розповідаючи про свою зустріч із Байденом, що відбулася на початку вересн, повідомляє 5 Канал.

Зеленський розповів, що під час зустрічі з Байденом вони говорили про двосторонню співпрацю між Києвом та Вашингтоном, протидію російській агресії та вступ нашої країни до НАТО.

При цьому розмова про інтеграцію України до Північноатлантичного альянсу розтягнулася майже на 30 хвилин, впродовж яких очільник США запевнив, що Україна таки повинна бути членом НАТО. Однак потрібно виконати низку умов, зокрема і побороти корупцію.

"Президент Байден сказав: я думаю, ви повинні бути в Альянсі, але це не тільки моє рішення. Таку риторику від нього я чув ще перед нашою зустріччю. Я думаю, що це правда, але це не найкраща позиція для влади США. Гадаю, що на неї впливають поради деяких лідерів великих європейських країн. Тому я сказав йому: "Ви маєте рацію, пане президенте. Але я думаю, що завдяки вашому рішенню шлях України до НАТО буде коротшим та прозорішим", – заявив Зеленський.