Зеленський призначив нового заступника керівника Офісу президента України: ним став ексрегіонал

Фото Соколовська Інна Соколовська, генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма під час Форуму об’єднаних опозиційних сил , в Києві, 10 червня 2019 р.”Довіряй справам”, проведеного партією “Опозиційний блок”

Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення ексрегіонала Ростислава Шурми заступником керівника Офісу президента України. Він має відповідати за економічний блок роботи ОПУ.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу.

"Серед пріоритетних завдань – підготовка програм стимулювання економічного розвитку та підвищення енергоефективності", — заявив Шурма.

Ростислав Шурма народився 1983 року у Львові. Закінчив"Києво-Могилянську академію" за фахом "економіка та підприємництво" та Київський економічний університет ім. Гетьмана, факультет економічної теорії.

У 2012-2019 роках був генеральним директором заводу "Запоріжсталь". Наразі також є членом наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром".

У 2019 році він балотувався до Верховної ради від партії "Опозиційний блок" 6 номером у списку як член партії.

До цього у 2015 році він балотувався до Запорізьких обласної та міської рад першим кандидатом від "Опоблоку", однак від мандатів відмовився та очолив партійну організацію у Запоріжжі.

До цього у 2010 році був обраний депутатом Донецької обласної ради 6 скликання від "Партії регіонів".

  • Офіс президента присвоїв даним люстраційної перевірки заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Руслана Демченка гриф "Для службового користування".