Зеленський про санкції проти “злодіїв у законі”. Які рішення ухвалила РНБО (Відео)

Володимир Зеленський

Як заявив Володимир Зеленський що РНБО застосувала персональні санкції проти 557 “злодіїв у законі та 111 кримінальних авторитетів”, які наразі є відомими у світі. Окрім того, рада розглянула питання біологічної безпеки України, захисту України в кіберпросторі та створення кібервійськ.

Президент наголосив, що більшість із них нині перебувають за кордоном, а кількість тих, хто лишається на території України за останній час зменшилась удвічі – з 34 до 17 осіб.

"До всіх цих осіб застосовані: блокування активів, заборона в’їзду на територію України, відмова в наданні або скасування віз, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу на імміграцію, відмова у продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України та примусове видворення", – зазначив Зеленський.

Що ще розглянули на засіданні

За словами президента, також на засіданні РНБО розглянула низку інших питань, зокрема, що стосуються біологічної та кібербезпеки України.

"Також сьогодні ми розглянули невідкладні заходи для подальшої біологічної безпеки України, захисту України в кіберпросторі та створення кібервійськ України", – зазначив він.

Окрім того, члени ради обговорили питання користування державною землею та майном, які розташовані в елітних селищах Конча-Заспа та Пуща-Водиця.

"Ми торкнулися важливого питання – це державні землі та будинки в Конча-Заспі та Пущі-Водиці, а також особи, у користуванні яких вони перебувають. Загалом мова про майже 400 гектарів заповідної землі та понад 100 державних будівель і дач", – додав Зеленський.

Зеленський розповів про санкції проти "злодіїв у законі"- відео: