Зеленський пояснив де тепер мешкає – підсумки 9 липня

Президент Володимир Зеленський повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про зміни у своєму майновому стані – він у липні 2020 року продав будинок у селі Іванковичі в Київській області. Про це повідомила пресслужба Зеленського. Зеленський здійснив продаж земельної ділянки, на якій розташований проданий будинок. Тому президент з сім’єю тимчасово проживатиме у державній резиденції “Конча-Заспа”.

Зауважимо, що таке пояснення пресслужба президента написала через певний час після оприлюднення розслідування про те, що Зеленський живе на держдачі. Маєток став відомий як “дача Ющенка”, тому що саме тут проживав третій президент під час своєї каденції та ще кілька років після неї – до 2014 року.

У маєтку три поверхи, загальна площа будівлі – більше двох тисяч квадратних метрів, території – кілька гектарів. У ньому чотири спальні, ліфт, кінозал, більярдну, солярій, сауни, басейн і масажний кабінет.

Раніше президент опублікував повідомлення про суттєві зміни у майновому стані: Зеленський продав свій будинок та землю в Іванковичах дружині заступника керівника фракції Слуга народу у ВР Юрія Кісєля за 13 мільйонів гривень. За законом президент має право користуватися державним маєтком. Водночас, під час передвиборчої кампанії Зеленський заявляв, що не бачить жодного сенсу у таких маєтках, тому з них варто зробити табори для відпочинку для дітей або проводити там екскурсії.

Covid-19 в Україні: другу добу поспіль реєструють понад 800 нових випадків. Про такі дані станом на ранок 9 липня повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.“В Україні зафіксовано 810 нових випадків коронавірусної хвороби Covid-19”, – сказано в повідомленні.

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, добою раніше у МОЗ заявили про виявлення в Україні 807 нових випадків Covid-19 впродовж 7 липня. Таким чином, другу добу поспіль в нашій країні лабораторно підтверджують більше, як по 800 нових випадків коронавірусу за добу.

У четвер, 9 липня, вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу сухої трави та лісового масиву на території Новоайдарського району Луганської області. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій

“О 17:40 9 липня, вдалося локалізувати пожежу сухої трави та лісового масиву на території Новоайдарського району, що  виникла 6 липня поблизу с.Осколонівка та через сильний поривчастий вітер (до 20 м/с) змінних напрямків поширилась на хвойні лісові квартали поблизу сіл Капітанове та Воронове, а також на територію села Смолянинове”.

Наразі залишаються три осередки тління.