Зеленський пояснив чому користувався гелікоптером із Єрмаком: “Циган не викликав”

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що користувався гелікоптером з із заступником ОПУ Андрієм Єрмаком, тому що державне управління справами не змогло відремонтувати президентський літак.

“За день до цього зламався президентський літак, ДУС (державне управління справами) не відремонтував, люди президента звернулись, щоб використати ДСНС, я спитав чи маю право, – сказали так. Я зустрівся з паном Чернишовим (міністр регіонального розвитку – ред.), обговорити, що ми будемо робити, де будемо брати гроші. У суботу в мене був вихідний, там була моя сім’я і Єрмак. О 7 ранку я полетів в Київ на покладання квітів, цього дуже чекало суспільство (21 листопада – ред.).

Після покладання поїхав на гроби, потім провів зустрічі з військовими, міністром оборони. Після цього я сів у гвинтокрил, з бутербродами і Єрмаком я полетів в Гуту", — розповів він під час пресмарафону 26 листопада.

Тоді, за його словами він разом з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком полетіли до Івано-Франківська двома військовими гелікоптерами, один з яких — гелікоптер ДСНС. Польоти відбувалися 20 та 21 листопада.

Президент також не відповів, чи святкувався в "Синьогорі" ювілей Єрмака, однак заявив, що "циган не викликав, ведмедів не викликав, але і журналіста УП теж не викликав".

Він також поскаржився, що через журналістів "не має в Києві, де відпочити".

"Я не зовсім розуміюсь, чому ми діємо форматі, що я виправдовуюсь. Завдяки вам в Києві більше немає місця де я маю відпочивати. Ніхто з моїх дітей не можуть бути бех охорони, діти нічого не святкують", — сказав Зеленський.