“Зараз страшна ситуація в Грузії”- нардепка Ясько про стан Саакашвілі в тюрмі

Єлизавета Ясько, Міхаїл Саакашвілі

Як повідомила в ефірі програми “Сьогодні Ранок” на телеканалі “Україна 24” народний депутат від “Слуги народу” Єлизавета Ясько станом на сьогодні йде 25-й день голодування експрезидента Грузії Міхаїла Саакашвілі .

"Стан його здоров'я серйозно погіршився цими вихідними. Я його бачила в п'ятницю. Ми розмовляли. Він тримався, але бачимо, що є серйозні фізіологічні різні симптоми. Тобто людина може себе не відчувати погано фізично, але процеси в крові, з різними органами розпочинаються після 3-го тижня дуже погані. Станом на зараз консиліум лікарів... постійно його відвідують. Але там зараз йде боротьба, щоб його перевели в нормальну лікарню - не в'язничну. Це питання безпеки, тому що існує інформація, що дуже серйозні небезпеки є як для його здоров'я, так і взагалі його життя, якщо його будуть переводити саме в цю в'язничну лікарню. Хто там за ним дивитиметься - невідомо", - заявила вона.

Ясько розповіла про політичну ситуацію в Грузії:

"Українська сторона вже направила всі можливі листи, наш омбудсмен працює, консул працює. Я постійно наголошую, що якщо його переводити в лікарню, то треба, щоб це була лікарня хорошої якості. Зараз може відбуватися дуже багато провокацій щодо його здоров'я. Взагалі зараз дуже багато дезінформації - розповідають, що він у доброму стані, але це повна неправда. Людей намагаються заспокоїти й казати, що все добре, він вийде з в'язниці, не потрібно нічого робити, мовчіть... Зараз страшна ситуація в Грузії", - заявила вона.