“Закон про заочне засудження для нас дуже важливий” – Венедіктова спростувала чутки про Козака

Тарас Козак

Керівник Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова в інтерв’ю каналу “Україна 24” розповіла про хід справи щодо Тараса Козака, який виїхав з України – соратника Віктора Медведчука, якого підозрюють у держзраді.

“Ми йдемо за процесом, і подаємо в розшук тільки для того, щоб йти далі. Закон про заочне засудження для нас дуже важливий. Ми будемо завдяки цьому закону не тільки рухатися щодо цього фігуранта, а й щодо всіх інших, у справах Майдану і щодо корупціонерів, які ховаються на території Росії. Йти щодо одного фігуранта і не йти щодо інших – це юридично неправильно і безглуздо. Тому, звичайно, ми рухаємося”, – сказала Венедіктова.

Як зазначила Венедіктова остання інформація, яка доходила від ЗМІ щодо Козака - "пан Медведчук казав, що він знаходиться на лікарняному, лікується в Білорусі".

"Але у нас оперативна інформація інша, і вона ще не стала предметом кримінальних проваджень. Мені прокурори не доповідали, - сказала Венедіктова, відповідаючи на запитання про те, чи дав Козак про себе якимось чином знати.