“Гостро до Зеленського” – чому депутата Гео Лероса виключили з фракції “Слуга народу”: подробиці

Гео Лерос

Депутата Гео Лероса виключили з фракції “Слуга народу” – за таке рішення відносно бунтівного парламентря проголосувала більшість депутатів цієї фракції.

“Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії “Слуга Народу” у Верховній Раді України”, – йдеться на сторінці політичної сили у Facebook.

Причину такого рішення у фракції поки що не озвучили.

Промова Лероса у Верховній Раді із жорсткою критикою Зеленського і Єрмака 1 вересня на засіданні парламенту Лерос вкотре розкритикував діяльність керівника Офісу президента України Андрія Єрмака. Він наголосив, що сьогодні Україна “рухається в прірву”, немає жодної стратегії розвитку держави. “Саме Єрмак телефоном роздає вказівки, на кого відкривати справи, на кого закривати, кого призначати на державні посади та кого звільняти”, – сказав депутат. Лерос також гостро розкритикував президента України Володимира Зеленського за кадрову політику, за невиконання виборчих обіцянок і зазначив, що “саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили всю Україну”.

Що передувало промові Лероса у Раді:

31 серпня, виступаючи на з’їзді партії “Слуга народу”, Зеленський зазначив, що монобільшість в парламенті існує, і що багато зроблено для розвитку України. Водночас він додав, що у діяльності провладної фракції були помилки.

Під час з’їзду партії “Слуга народу” Володимир Зеленський розкритикував частину “слуг” у парламенті, назвавши їх “мікробами, які забули, для чого потрапили до Верховної Ради”.

Президент не уточнив, кого саме він має на увазі, але Гео Лерос використав такі ж порівняння й у своїй промові, направленій проти Зеленського.

“Але вони визнаються і дійсно виправляються… Так деякі люди, на жаль, забули, як вони сюди потрапили і для чого. Це теж є. Вони мікроби, вони бактерії у здоровому організмі. Але, на щастя, їх дуже мало, і вони слабкі. Я впевнений, що ми не помітимо їх на шляху до успіху, і навіть їх ніколи не згадає історія, навіть не згадає їх імена”, – сказав президент.