“Аби відвернути увагу”: з’явилась версія про планову провокацію Кремлем на території України напередодні виборів у Росії

Російська влада перед виборами захоче відвернути увагу від опозиції на щось інше.

Про це заявив в ефірі каналу “Україна 24” оглядач Deutsche Welle Костянтин фон Еггерт.

“У будь-якого режиму є свій термін придатності. Головна проблема в тому, що сам режим про це не знає. Путін прочитав усі ці руни, так би мовити, в його оточенні щось зрозуміли після всіх цих демонстрацій. Питання, які висновки вони з цього зроблять. Припускаю, що вони зроблять такі висновки: Навального потрібно якнайшвидше заховати до в’язниці, щоб про нього забули, а перед так званими виборами до так званої Державної Думи у вересні потрібно зробити щось таке чудове, щоб не просто про Навального забули, а щоб поставити опозицію в ситуацію незручного вибору”, — сказав він.

Як один з варіантів у Кремлі розглядають питання про можливість “добровільно” приєднати так звані ЛНР і ДНР під приводом чергового порятунку російського народу, зазначив Костянтин фон Еггерт.

“Тут би я звернув увагу на сигнал, який Путін відправив під час бесіди з головними редакторами російських ЗМІ, а саме – всю цю розмову про народ Донбасу, якого не залишать у біді. Я впевнений, що як один з варіантів у Кремлі розглядають питання про можливість “добровільно” приєднати так звані ЛНР і ДНР під приводом чергового порятунку російського народу. І зробити це під вибори, щоб мало того що підняти патріотичну хвилю, а й поставити перед опозицією питання: ви за порятунок росіян чи проти, шановні панове? Якщо за, значить ви з Кремлем, якщо проти — дивіться, ці люди не хочуть рятувати росіян, ату їх!” — сказав він.

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович розповів про головну мету доктрини “русского мира”.