“Всі ми представники когось, хлопець!” – Саакашвілі влаштував скандал в прямому ефірі

Михайло Саакашвілі

Голова виконкому Національної ради реформ Михайло Саакашвілі, глава партії “Демократична сокира” Юрій Гудименко і політолог Михайло Чаплига влаштували скандал в ефірі програми “Народ проти” на телеканалі “Україна 24”.

Юрій Гудименко: Ви, пане Саакашвілі, останній раз заповнювали декларацію у 2019 році, ви вказали, що ви безробітний, у вас немає житла в Україні й у вас залишалося 60 тис. доларів. Але у мене є така підозра, що ви зараз вийдете звідси, сядете в великий красивий автомобіль і поїдете. А я чомусь поїду на метро і вас з собою поруч не побачу.

Михайло Саакашвілі: Слухай, я за одну лекцію заробляю більше, ніж ти за своє життя заробив! Ти що за своє життя зробив?! Ви зі мною так не розмовляйте! Ви зі мною так не розмовляйте!

Юрій Гудименко: А чому?

Михайло Саакашвілі: А тому! Тому що такі люди, як ви, і погубили цю країну, ось цією зловтіхою та ідіотизмом! Займіться своєю країною! Я не буду терпіти, щоб якась нікчемність мене звинувачувала в чомусь! Всі ми представники когось, хлопець.

Юрій Гудименко: Мене покликали.

Михайло Саакашвілі: Я прекрасно розумію, в цю студію просто так ніхто не потрапляє. І я не збираюся, щоб мені якась нікчемність говорила про мої доходи! Я не збираюся це терпіти.

Михайло Чаплига: Я за нього заступлюся, хоча я був проти нього.

Михайло Саакашвілі: Тоді заткніться!

Михайло Чаплига: Ви хто? Чого ти мовчиш?