“Вона навіть не вибачається”: політолог прокоментував скандальні слова Третьякової щодо померлого нардепа (Відео)

Нардеп від “Слуги народу” Галина Третьякова потрапила в черговий скандал. Цього разу вона назвала смерть нардепа Антона Полякова – “мінус один ворог”. Про це, за словами лідера групи “За майбутнє” Ігоря Палиці, вона написала в партійному чаті “Слуги народу”.

Висловлювання Третьякової прокоментував у програмі “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” політичний експерт Тарас Загородній.

"Я не знаю чому "слуги народу" досі тримають пані Третьякову на цій посаді (Третьякова — голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів — ред.), тим більше з питань соціальної політики, хочу нагадати. Після її слів про дітей про те, що у нас зайві діти й так далі, якщо вони ("Слуга народу"- ред.) з цього (приводу – ред.) її не прибрали, то тут точно не приберуть, судячи з того, що вона там ще говорить. Вона не зупиняється, вона навіть не вибачається. Не знаю, що потрібно, щоб пані Третьякова зробила для того, щоб її, нарешті, виключили, принаймні, зняли хоча б з комітету. Тому що, якщо ви ("Слуга народу"- ред.) далі будете підтримувати таку, м'яко кажучи, неадекватну поведінку народного депутата, то вся токсичність буде розбігатися на "слуг народу". Сподіваюся, якісь кроки будуть з боку "слуг народу", тому що це на вашій (команді" Слуга народу" - ред.) відповідальності, це ваш депутат", — зазначив політексперт.