“Візит Зеленського буде історичним”: член Республіканської партії США про те, чому Європа своїми діями шкодить Україні

Володимир Зеленський

Як заявив представник Республіканської партії США Борис Пінкус у програмі “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24”, Європа, на відміну від США, своїми діями шкодить Україні.

Пінкус переконаний, що з огляду на велику делегацію, яка супроводжуватиме Зеленського, і те, що Конгрес одноголосно підтримує допомогу Україні, цей візит буде плідним, корисним, попри те, що Байден дав заднього щодо підтримки України.

“Візит президента Зеленського у Вашингтон в кінці липня буде історичним. Це перший офіційний візит президента Зеленського до Америки в період, коли Україна переживає найтяжчий час у своїх взаєминах із Заходом. На жаль, Європа сьогодні підводить Україну. Вони йдуть на поступки Росії з багатьох економічних питань й це, безсумнівно, може позначитися на розвитку України на даному етапі. Візит президента Зеленського до США внесе свої корективи в позиції, які були озвучені під час візиту президента Байдена в Європу. І ці корективи будуть на користь України. Чому? Тому що Зеленський зустрічатиметься з керівництвом нашого Конгресу, буде маса зустрічей з представниками тих компаній, які мріють інвестувати в економіку України — у високі технології, сільське господарство і гірничодобувну промисловість”, — сказав він.