“Він з політики не пішов”: експерт про повернення Авакова у велику політику

Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може повернутися у велику політику, причому в будь-якій якості він матиме великий вплив.

Про це розповів в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” політолог Вадим Карасьов, оцінюючи допис у Instagram Авакова, де ексміністр натякнув на можливість повернення.

"Цього не виключає і Давид Арахамія, і команда президента. Він же не пішов з команди, пішов, як він пише, красиво. Так що і повернутися теж може красиво. Цими світлинами в Instagram він інтригує, щоб не забули, тримає імпульс. Хороший, спокійний інформаційний привід, щоб не забували. Щодо майбутнього, я не виключаю, що це політичне майбутнє буде, він з політики не пішов, причому в будь-якій якості він впливовий".

Карасьов нагадав приказку "не місце красить людину, а людина місце".

"Аваков може прикрасити будь-яку посаду, і команда президента це розуміє. В якій якості буде повернення восени, чи буде це якийсь особистий політичний проєкт? Не будемо забувати, що Аваков говорив про так званий російськомовний український націоналізм, патріотизм. Це такий сенс, який може зацікавити південь, схід, південний схід України. Тут варіанти для Авакова є", - сказав експерт.

Нагадаємо, ексглава МВС Арсен Аваков натякнув на своє повернення у велику політику за допомогою фото в Instagram. Ексміністр підписав фотографію заходу сонця словами: "Красиво йде, щоб завтра так само красиво з'явитися".

"Володимир Зеленський не обіцяв Арсену Авакову, що вони працюватимуть разом весь термін президентства. Рішення президента було - запропонувати Арсену Борисовичу піти у відставку. Арсен Борисович прийняв це рішення, воно було абсолютно спокійне, виважене, воно досить давно готувалося. І у вузькому колі це було давно відомо", - розповів Геращенко.