“Він упевнений, що його виправдають” – нардепка прокоментувала звинувачення Медведчука у держзраді

Віктор Медведчук

Як заявила нардепка від фракції “Слуга народу” Людмила Буймістер в програмі “Реальна політика з Євгеном Кисельовим” на телеканалі “Україна 24” звинувачення нардепу від ОПЗЖ Віктору Медведчуку, якого підозрюють у державній зраді, могло бути сильнішим.

“Звинувачення (Медведчуку — ред.) могло бути й сильнішим. Те, що ми побачили на пресконференції з боку представника звинувачення, дійсно з професійної точки зору викликає багато запитань. Особливо насторожує, що у нас за статтею держзрада досі можна людину відпустити під домашній арешт. У нас з таких випадків був лише випадок з Тимошенко, коли звинувачення дійшло до кінця”, — сказала вона.

За словами Людмила Буймістер адвокати у нього будуть найкращі , і ось чи вистоїть процес проти кращих адвокатів — це велике питання. Крім того, на думку нардепки хочеться бачити сильне зубасте звинувачення, а не переляканих прокурорів, які не можуть толком відповісти ні на які питання.

"Поведінка Медведчука сьогодні, коли він прийшов отримувати сам підозру, коли він дає інтерв'ю журналістам з усмішкою на обличчі — воно все підводить до думки про те, що він упевнений, що його виправдають. Коштів він не жалітиме, захисники у нього будуть найкращі з тих, хто морально погодиться представляти Медведчука в суді, щоб потім нести цю карму з собою в професійному житті. У нього будуть кращі адвокати, і ось чи вистоїть процес проти кращих адвокатів — це велике питання. Дуже хочеться, щоб справа дійшла до звинувачення", — сказала вона.