У відставку подали два міністри: у “Слузі народу” обговорили кандидатури на їх заміну

Фото з вільних джерел

Верховна рада отримала заяви про відставку від міністра інфраструктури Владислава Криклія та міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, повідомляє Суспільне Новини.

За словами заступниці фракції партії “Слуга народу” у парламенті Євгенія Кравчук, Верховна рада розгляне питання відставки міністрів на засіданні 18 травня.

“Вони написали заяву за власним бажанням, вона вже надійшла до Верховної ради. У вівторок ми будемо мати позачергове засідання після закінчення чергового, як раз відставку розглянемо, проголосуємо”, – розповіла вона.

Раніше інформацію про можливу відставку міністрів підтвердила прессекретарка голови Верховної ради Дмитра Разумкова Ольга Туній.

"У зв’язку із численними запитами від засобів масової інформації повідомляю: до Верховної ради України надійшли заяви про відставку від Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та Міністра інфраструктури Владислава Криклія", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Відповідно до чинного законодавства, Верховна рада призначає і звільняє міністрів за поданням прем'єр-міністра.

Хто може замінити міністрів

За словами Євгенії Кравчук, фракція планує розглянути можливі кандидатури на посади очільників Мінекономіки та Мінінфраструктури 17 травня.

"У понеділок у нас буде засідання фракції для того, щоб провести співбесіду можливих кандидатів і висунути їх на ці вакантні посади", – розповіла вона.

Серед кандидатів на посаду міністра економіки присутній голова Державної податкової служби Олексій Любченко, а на посаду міністра інфраструктури – Олександр Кубраков, який очолює Укравтодор, додала нардепка.

Владислав Криклій очолював Міністерство інфраструктури з 29 серпня 2019 року.

Із листопада 2015 року Криклій був начальником Головного сервісного центру МВС України. У 2015 році працював заступником начальника Департаменту ДАІ МВС України. З 2014 по 2015 рік обіймав посаду радника міністра внутрішніх справ України. У 2005-2013 роках працював в інвестиційно-банківській сфері та в компанії "Tickets.ua".

Ігор Петрашко був призначений на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з 17 березня 2020 року. У 1996-1999 роках він був консультантом з корпоративної реструктуризації в консорціумі компаній під егідою TACIS (Україна). У 2001-2002 роках працював з продуктами і активами в енергетичній галузі у складі групи структурування угод компанії Enron. З 2002 по 2004 рік Петрашко був старшим консультантом компанії GlobalSpec (США).

У 2004-2007 роках він працював у московському, а пізніше — у київському представництві компанії Ernst & Young, де керував групою з надання консультаційних послуг із супроводу транзакцій і був партнером. З 2007 по 2013 рік працював в інвестиційній компанії "Трійка Діалог Україна", де очолював інвестиційно-банківське управління і був керуючим директором, а згодом став на чолі Департаменту корпоративного бізнесу в "Сбербанк Росії".

Із квітня 2013 року працював в агрохолдингу Ukrlandfarming Олега Бахматюка, де до призначення міністром економіки обіймав посаду заступника генерального директора.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Зарайский

Замена Криклия на Кубракова – ПОЗОР ВЛАСТИ! Последний – отъявленный коррупционер-вор, полный ноль в работе и, по-моему, с шайки ЛГБТ. Надо быть полным идиотом, чтобы допустить к Министерской “кормушке” банду Кирюши Тимошенко и Кубракова!

Сексот

Ще не зрозуміло, піде Кубраков на зміну посади чи ні, а в його крісло лізе ще більше теля – Почтарев Андрюха. Амбіціозне і тупе безмірно. Останні роки – де тільки не працював! Рік, два, три і – в шию. Тут затримався? Невже?