У парламенті зафіксовано декілька десятків випадків COVID-19

Голова Верховної ради Дмитро Разумков повідомив, що в парламенті зафіксовано 30 випадків COVID-19. Йдеться захворювання як серед депутатів, так і співробітників апарату Ради.

Про це він сказав під час погоджувальної ради парламенту.

“Навіть у Верховній раді станом на сьогодні (31 серпня – ред.) у нас є 23 колеги, які захворіли або навіть зараз хворіють. І сім випадків в апараті Верховної ради”, – сказав Разумков.

Він не уточнив, про кого з народних депутатів йдеться. Однак закликав парламентарів дотримуватися “маскового” режиму в ході пленарних засідань.

Заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко зазначив, що нардепи СН пропонують запросити міністра охорони здоров’я Максима Степанова на годину запитань до уряду, що традиційно відбуватиметься у Раді у п’ятницю, 4 вересня. Разумков підтримав таку пропозицію.

  • Першим на СOVID-19 у середині березня захворів народний депутат із групи “Довіра” Сергій Шахов. Хворобу виявили після того, як він повернувся з відпочинку з Франції.
  • Коронавірус у березні також підтвердили у колишньої членкині з фракції “Слуга народу”, позафракційної народної депутатки Ганни Скороход.
  • У червні позитивний результат тесту на COVID-19 отримала дружина президента України Олена Зеленська.
  • У липні депутат від “Слуги народу”, голова Комітету з фінансової, податкової та митної політики Данило Гетманцев заразився коронавірусною інфекцією.
  • 13 серпня у депутата зі “Слуги народу”Романа Грищука підтвердили коронавірус.
  • Станом на 31 серпня в Україні підтвердили інфікування коронавірусом у 121 215 осіб. За весь час епідемії 2 557 пацієнтів померли від ускладнень, 57 114 людей одужали.