“У нас немає сумнівів” – Кравчук назвав країну, у яку переїдуть “мінські переговори”

Леонід Кравчук

Як заявив експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в програмі “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24″переговори щодо Донбасу необхідно переносити з Мінська.

За словами Леоніда Кравчука білоруський майданчик зараз є неприйнятним, тому що те, що відбувається в Білорусі, — фактично протистояння опозиції та влади. Крім того, як каже голова ТКГ, Білорусь демонструє репресивні методи щодо опозиції. Лукашенко, як зазначає Леонід Кравчук, явно показує свій диктаторський метод управління та діє проти власного народу, за що повинен історично відповідати, цього йому не забудуть.

"І в цей момент ми в Мінську будемо декларувати речі, що стосуються миру на Донбасі? Це просто нелогічно. Ми свою позицію висловили, я говорив про те, що потрібно замінити місце переговорів ТКГ на країну хоча б нейтральну. Як мені відомо, Польща, міністр закордонних справ сказав, що Польща могла б також бути місцем переговорів. Це вже питання не сумнівів, у нас їх немає. Українська делегація, враховуючи поведінку Лукашенка, який став сателітом агресора Росії та виконує волю Путіна, не може їхати до Білорусі, це нереально і неможливо", — сказав він.