У фракції “Голос” спочатку повідомили про нового керівника, а тоді все спростували

Нардепка Олександра Устінова в Facebook повідомила, що за рішення про зміну керівника фракції проголосували 11 народних депутатів. 

“За таке рішення проголосували 11 народних депутатів, або більшість членів фракції у Верховній Раді. Лист з відповідним рішенням був надісланий спікеру парламенту Дмитру Разумкову”, – зазначила Устінова.

“Фракція політичної партії “Голос” на своєму засіданні проголосувала за звільнення з посади керівника фракції Ярослава Железняка. Тепер тимчасово виконувати обов’язки голови фракції буде кіборг Роман Костенко, заступник керівника фракції”, – написала Устінова в Facebook.

Вона зазначила, що за це рішення проголосували 11 народних депутатів, або більшість членів фракції. При цьому повідомляє, що лист з відповідним рішенням був надісланий голові ВРУ Дмитру Разумкову.

Тим часом на сайті "Голосу" було оприлюднено спростування цієї інформації. 

"Партія «Голос» заявляє, що інформація про нібито звільнення Ярослава Железняка з посади голови фракції «Голосу» у Верховній Раді не відповідає дійсності. Згідно з положенням про фракцію, призначення та звільнення голови фракції та його заступників відбувається не менше, ніж 2/3 голосів від складу фракції. Закликаємо колег утриматися від провокацій та розповсюдження завідомо неправдивої інформації", - йдеться в повідомленні.