“Це був важкий рік…” – Зеленський привітав українців з 2021 роком (Відео)

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський привітав українців з Новим роком і побажав миру, щастя та здоров’я українцям.

“Дорогі українці! До кінця 2020 року залишаються лічені хвилини. Час підбивати підсумки, робити висновки, говорити про плани та цілі… Нудно? Згоден! Скажу зрозуміло для вас. І це логічно, адже все, що ми робимо – робимо для вас. Ми живемо у великій, прекрасній країні. Де є неймовірна природа, щедра земля, де розумні й талановиті діти, і де всі президенти у своїх новорічних привітаннях завжди кажуть фразу: “Дорогі українці! Це був важкий рік…”. Ви запитаєте, чи був важким 2020-й? Трішечки так. Але не через тебе. І не через тебе. І не через вас усіх”, – зазначив він.

Зеленський зазначив, що 2020 рік був повен сліз.

"У ньому були сльози від болю. І сльози від гордості. Було те, за що нам соромно, і те, чим ми пишаємось. Те, що хочеться забути. І те, чого ніколи не забудемо. І були ті, з ким ми стали ще більшими друзями. Ті, з ким стали стратегічними партнерами. Ті, з ким нас намагалися посварити, але не вдалося. Ті, хто підтримував Україну завжди і продовжує це робити. 2020-й нагадав, як насправді багато героїв серед нас. Навесні ми почали всі хворіти. Виявилось, що в лікарнях та аптеках багато чого немає. Чому? Просто дехто втратив нюх ще задовго до ковіду. І от всі ми були як у фільмах, коли здається, що врятувати можуть тільки супергерої. Дорослі не вірять у їхнє існування. Але цьогоріч, як і у 2014-му, ми знову переконалися – супергерої існують. І до наших військових приєднались наші медики. Наші суперлікарі", - наголосив президент.

За словами Зеленського, цей рік показав, що для громадян з Донбасу і Криму можна зробити сучасні КПВВ, де їм стане остаточно зрозуміло, хто ставиться до них як до людей, а хто – як до "заручників".

"Цей рік показав, що можна про армію говорити, а можна зробити для безпеки й оборони найбільший в історії бюджет. Що держава може почати спільне будівництво корветів і вперше за часи незалежності замовити в "Антонова" три нових українських літаки", - сказав президент.

"Дорогі українці! Це був важкий рік. Але наступний буде краще". І ось з цим – згоден. Він буде кращим! Нехай усі в новому році будуть здорові! Нехай у всіх українців буде багато-багато щастя. Скоро буде вакцинація. Тримайтеся! Нехай в Україні настане мир. Я щиро вітаю всіх українців з Новим роком! Нехай усі будуть здорові. Нехай усі будуть щасливі", - побажав президент.